חוזקות הקבוצה

לוחות זמנים

במטרה להקל על הדיירים ככל שניתן וע"מ שיממשו את הרווח בלוחות זמנים קצובים ומוגדרים מראש ככל שניתן, אנו משקיעים ופועלים במלוא הכוח והיכולת באמצעות בעלי מקצוע מהמובילים בתחום – משפטנים, שמאים, אדריכלים, יועצי קונסטרוקציה, יועצי מערכות, מפקחים וקבלני ביצוע שלד וגמר וזאת על מנת לייצר זרימה יעילה ומהירה של תהליכי הרישוי וביצוע הבנייה.

בנייה איכותית

על מנת למקסם את שווי הדירות החדשות, הבניין משודרג לרמה הגבוהה ביותר האפשרית. שימוש בחומרי בנייה ותקנים ירוקים, מתקדמים ואיכותיים ביותר. הבניין שלכם הוא כרטיס הביקור שלנו.

BLD4U היא בית

במהלך תקופת הבנייה ולאחריה אנו רואים בכל דייר שותף דרך ובן בית בחברה. כל צוות החברה עומד לרשות הדיירים בכל שאלה ובעיה. אנו פועלים בשביל הדיירים ורואים בהם את השגרירים שלנו בענף. אצלנו לא תמצאו סוללת מזכירות ומשפטנים, אלא אנו בעלי הקבוצה ורק אנו, הינם אנשי הקשר אשר פתוחים לכל בקשת סיוע, מוכנים לסייע ואף מוצאים פתרונות לדיירים אשר נקלעים לכל מצוקה אישית, באופן מידי ובמהלך הפרויקט.

ניסיון ומקצועיות בייזום ובביצוע

מייסדי הקבוצה ומנהליה עוסקים, לא רק בניהול וייזום פרוייקטי נדל"ן אלא גם בביצוע הפרויקטים ללא תלות בקבלנים חיצוניים וכל זאת מזה עשרות שנים.
בפרוייקטי התחדשות עירונית ובמיוחד בפרוייקטי תמ"א 38/1 (חיזוק ותוספת) נדרשת מקצועיות, ניסיון רב שנים, הבנה וניתוח מקצועי של תהליכי הבניה המורכבים וזאת על מנת לקבל את הפתרונות האידיאלים בבנית הפרוייקט ועל מנת לחסוך בעיכובים בתהליך התכנון והבניה בפרט.
נסיון רב שנים של העוסקים בתכנון וביצוע הפרוייקט יחסוך הרבה "כאבי ראש" לבעלי הקרקע במהלך ביצוע הפרוייקט ויביא לתוצאות הטובות ביותר בסיום הפרוייקט לרווחת בעלי הקרקע והדיירים החדשים.

חשיבה מחוץ לקופסא ומקסימום הטבות

מקימי הקבוצה רואים לעצמם את ה"חשיבה מחוץ לקופסא" כחלק בלתי נפרד מתיכנון הבניין.
בהובלת צוות מקצועי ומיומן אשר שם לו למטרה לספק את המיטב בהסתמך על מצבו התכנוני והמשפטי של הבניין תוך התחשבות במצבו הפיזי על מנת לספק לדיירים את ההגנה הנדרשת כנגד רעידת אדמה בהתאם לתקינה הישראלית בצד הענקת סל הטבות המושתת על מציאות ואפשרויות בנות קיימא.
חיזוק איכותי ומקיף של הבניין בפני רעידת אדמה, פיתרון לא קונבנציונאלי לחניות (גם בעלויות גבוהות מטעם היזם), ממ"ד (מרחב מוגן דירתי) או ממ"ק (מרחב מוגן קומתי), הרחבת שטח המגורים בדירה, מרפסת עפ"י זכויות (כל אלו במידת האפשר ובהתאם לזכויות הבניה ולאישור הרשות המקומית), חידוש מוחלט של חזות הבית, שיפוץ/החלפה של חיפוי הבניין, חידוש לובי, חדר מדרגות ומערכת אינטרקום, מעלית איכותית וחדישה, בנייה מחדש של מערך התשתיות המשותף בבית, הפעלת תאורת חצר/גינה ותאורת חדרי המדרגות והלוביים, תוך שימוש במערכות חסכוניות ואנרגיה ירוקה, צנרת מים וביוב, מערכות וארונות חשמל תקניים, גז, תקשורת וטלוויזיה.