מי אנחנו

קבוצת BLD4U הינה קבוצה שהוקמה ע"י יזמים מתחום הנדל"ן, ההנדסה והביצוע, השיווק ועולם המשפט.
הקבוצה הוקמה לשם מתן פיתרון ומענה מלא ומקיף ללקוחות בפרוייקטי התחדשות עירונית לאורך כל שלבי הפרוייקט. הקבוצה מעגנת בתוכה ניסיון ביצועי ויזמי עשיר וארוך שנים, מתכבדת בזאת להגיש לכם, בעלי הדירות, את הצעתנו לביצוע של פרויקט הריסה ובניה מחדש בבניינכם.
בעלי הקבוצה ומנהליה עוסקים בביצוע, ניהול וייזום פרוייקטי נדל"ן מזה עשרות שנים. המרכיבים הנחוצים לקידום, ביצוע והשלמת עסקה סבוכה ומורכבת בתחום ההתחדשות העירונית הינם לב הקבוצה ויעודה ואנו בטוחים כי ביכולתנו להשיא ערך מוסף משמעותי לפרויקט, הן בהיבטי ניסיון ניהולי, ייזומי והנדסי, עובר איתנות פיננסית, וממשיך בניסיון המצטבר בפעילות ארוכת השנים מול רשויות מקומיות, גופי תכנון שונים ועיריית תל אביב – יפו, בפרט.
בהובלת צוות מקצועי ומיומן אשר שם לו למטרה לספק את המיטב בהסתמך על מצבו התכנוני והמשפטי של הבניין תוך התחשבות במצבו הפיזי על מנת לספק לדיירים את ההגנה הנדרשת כנגד רעידת אדמה בהתאם לתקינה הישראלית בצד הענקת סל הטבות המושתת על מציאות ואפשרויות בנות קיימא.
הקבוצה רואה בזכויות הבנייה המתווספות לבניין מנוף חד פעמי לשיפור הביטחון האישי ואיכות החיים, עלייה משמעותית בשווי הנכס, מתן בונוסים והטבות בלתי חוזרות לבעלי הדירות. הדייר הוא שותף דרך – החברה פיתחה מודל אשר משתף את הדיירים בכל שלבי התהליך, מעמיד לרשותם את מיטב בעלי המקצוע, לכל אורך התהליך תוך שאיפה לסיום הפרויקט בפרק זמן קצוב ומוגדר מראש. הבניין אינו רק אבן – אנחנו ערים לצרכים המיוחדים של דיירים אשר מתקשים וזקוקים לסיוע והקשבה לרבות הצורך בפינוי מהדירה לכל תקופת השיפוץ.